Xiaomi Mi Induction Cooker

Stylowa płyta indukcyjna Xiaomi Mi Induction Cooker z zainstalowaną bazą ponad 100 trybów gotowania.

299,00 zł z VAT
Ilość

Xiaomi Mi Induction Cooker

Przenośna kuchenka indukcyjna Xiaomi Mi Induction Cooker to sprzęt, który został stworzony nie tylko dla fanów gotowania, ale dla dosłownie każdego z użytkowników. Możliwość gotowania w niskiej temperaturze, 100 predefiniowanych trybów czy aż 99 poziomów grzania gwarantuje, że od teraz pokochasz przyrządzać posiłki!

Wielogodzinne gotowanie? Żaden problem!

Kuchenka indukcyjna Mi Induction Cooker jest w stanie zagwarantować stają moc nawet podczas wielogodzinnego korzystania z tego urządzenia. Tym samym kilka godzin przyrządzania potrawy nie będzie dla kuchenki Xiaomi jakimkolwiek problemem. Nie zabrakło także możliwości utrzymania stałej temperatury, a to gwarantuje, że wszystkie dania będą wręcz rewelacyjne!

99 poziomów gotowania

Firma Xiaomi tworząc swoją kuchenkę indukcyjną zadbała o to, aby użytkownik mógł płynnie regulować temperaturę w czasie rzeczywistym. Mi Induction Cooker cechuje się mocą aż 2100 W, a 99 poziomów grzania zapewnia, że przy pomocy tego urządzenia będziemy w stanie ugotować dosłownie każde danie!

Zewnętrzny czujnik temperatury

Mi Induction Cooker otrzymała czujnik temperatury, który jest umiejscowiony na zewnątrz urządzenia. To, za sprawą styku czujnika bezpośrednio z dnem naczynia, gwarantuje zdecydowanie dokładniejsze pomiar. Co za tym idzie sama regulacja temperatury będzie jeszcze prostsza i precyzyjniejsza!

Jedno urządzenie, a jak wiele możliwości!

Wielofunkcyjna kuchenka indukcyjna Xiaomi Mi Induction Cooker umożliwia użytkownikowi smażenie, duszenie potraw, klasyczne gotowanie czy też gotowanie na parze. Regulacja temperatury odbywa się poprzez dedykowane pokrętło z wyświetlaczem LED, a możliwość połączenia z aplikacją mobilną znacząco zwiększa funkcjonalność tego sprzętu.

Tryb gotowania 100+

Dedykowana aplikacja mobilna pozwala nie tylko podejrzeć aktualny tryb pracy czy też zmienić ustawienia, ale także znajdziemy w niej gigantyczną ilość przepisów oraz wskazówek kulinarnych stworzonych przez profesjonalnych mistrzów kuchni. Aplikacja mobilna dostępna jest zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS.

Szereg zabezpieczeń gwarantujący bezpieczeństwo

Przy produkcji Xiaomi Mi Induction Cooker zadbano nie tylko o użyteczność czy komfort, ale także o bezpieczeństwo użytkownika. Producent wyposażył swoje urządzenie w antypoślizgowy pierścień odporny na wysokie temperatury, matę antypoślizgową oraz odizolowane od wody przewody i elektronikę. W momencie, gdy nie położymy na kuchence indukcyjnej garnka sprzęt ten nie włączy się!

Pliki do pobrania

Intrukcja Mi Induction Cooker

Pliki do pobrania (480.05k)

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.