Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2

Inteligentna lampka nocna Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light z czujnikiem ruchu i magnetycznym uchwytem pozwoli na jeszcze lepsze dostosowanie nocnego oświetlenia w domu.

54,00 zł z VAT
Ilość

 

Oryginalne produkty z oficjalnej, polskiej dystrybucji Xiaomi

 

Błyskawiczna dostawa kurierem DHL lub do Paczkomatu

 

Gwarancja na okres 24 miesięcy od daty zakupu z serwisem realizowanym w Polsce

 

Zamówienia złożone przed godziną 13:00 wysyłane są tego samego dnia!

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2

Nowa lampka nocna Xiaomi została wyposażona w obrotową głowicę oraz regulację natężenia światła. Co więcej wyjątkowo niski pobór mocy sprawia, że sprzęt ten jest w stanie pracować na jednej baterii przez cały rok. Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 oferuje mocne światło o barwie 2800K i jednocześnie całkowicie pozbawione niebieskiego światła. Wszystko, aby przenieść Twój komfort na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom!

Obrotowa głowica dla jeszcze większej wygody

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 składa się z magnetycznej podstawy, którą przymocowujemy do ściany lub innej płaskiej powierzchni oraz półkulistej lampy. Taka konstrukcja sprawia, że urządzenie to może być obracane o 360 stopni, a to sprawia, że możemy oświetlić dokładnie to miejsce, który chcemy.

Dwa tryby pracy

Lampka Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 została zaprojektowana tak, aby oferować dwa tryby pracy. W trybie dziennym otrzymujemy mocniejsze światło, które ma emitować poranne słońce. W nocy natomiast natężenie jest odpowiednio zmniejszane. Wszystko zostało dobrane tak, aby oświetlić dane miejsce, a jednocześnie nie oślepić nas w całkowitej ciemności.

Montaż możliwy w każdym miejscu

Wykorzystanie magnetycznej podstawy, do której przymocowujemy półkulistą lampę sprawia, że podstawa ta może być przymocowana tak naprawdę do każdej płaskiej powierzchni. Niezależnie od tego czy jest to ściana, stolik, łóżko czy nawet szafa Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 sprawdzi się w tym miejscu doskonale!

Inteligentne wykrywanie ruchu

Lampka Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 została wyposażona w nie jeden, a aż dwa czujniki odpowiedzialne za wykrywanie ruchu oraz światła. W momencie, gdy urządzenie wykryje ruch światło się włączy i będzie nieustannie się świecić przez cały czas trwania ruchu. Dodatkowo wszystko zostało zaprojektowane tak, aby w momencie, gdy ruch ustanie dodatkowo świecić przez kolejne 15 sekund i pozwolić użytkownikowi bezpiecznie dojść do wybranego miejsca!

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.