Xiaomi Mi LED Smart Bulb (kolorowa)

Inteligentna żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb pozwoli na wygodne dostosowanie temperatury i koloru światła do aktualnie wykonywanej pracy. Sterowanie z poziomu aplikacji mobilnej lub Asystenta Głosowego umożliwia także zarządzanie większą ilością źródeł światła.

89,00 zł z VAT
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb

Inteligentna żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb pozwoli na wygodne dostosowanie temperatury i koloru światła do aktualnie wykonywanej pracy. Sterowanie z poziomu aplikacji mobilnej lub Asystenta Głosowego umożliwia także zarządzanie większą ilością źródeł światła.

Zaprojektowana do pracy przez nawet 11 lat

Energooszczędna żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb emituje aż 600 lumenów światła, przy jednoczesnym zużyciu energii na poziomie 9 Watów. Konkurencyjne urządzenia zużywają przy tym 12 Watów, a żarowe aż 60 W. Dodatkowo dzięki wysokiej jakości komponentów żywotność żarówki Xiaomi wynosi nawet 11 lat pracy!

Regulacja barwy i temperatury kolorów

Żarówka inteligentna Xiaomi Mi LED Smart Bulb dzięki łączności z aplikacją mobilną pozwala na wygodną regulację barwy oraz temperatury kolorów (od 1700K do 6500K). Profesjonalna struktura optyczna połączona z diodami LED najwyższej jakości zapewnia stabilne źródło światła, którego migotanie jest redukowane, b nie męczyć i szkodzić oczom użytkowników.

Łatwiejsze wstawanie z żarówką Xiaomi

Mi LED Smart Bulb pozwala na ustawienie trybu wschodu słońca, dzięki czemu wstawanie o wczesnej godzinie, gdy na zewnątrz wciąż panuje półmrok, jest jeszcze łatwiejsze dla organizmu!

Głosowe sterowanie oświetleniem

Żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb jest w pełni kompatybilna z asystentami głosowymi. Pozwala to na wygodne sterowanie głosowe oświetleniem w domu, a więc bezdotykowe uruchamianie i wyłączanie światła, zmianę jego koloru oraz intensywności świecenia. Żarówka Xiaomi bez trudu połączy się z Asystentem Google, Amazon Alexa, a także z Apple Homekit.

Zdalna obsługa przez aplikację mobilną

Działanie Xiaomi Mi LED Smart Bulb można w pełni personalizować z poziomu aplikacji mobilnej Xiaomi Home, dostępnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Wystarczy kilka kliknięć, by zarządzać światłem żarówki, a także w pełni automatyzować jej pracę.

Niskie zużycie energetyczne

Żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb cechuje się znacznie niższym zużyciem prądu, w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Urządzenie Xiaomi do świecenia światłem o jasności 600 lumenów zużywa zaledwie 9W, podczas gdy tradycyjna żarówka żarowa potrzebuje aż 60W!

Model
Mi LED Smart Bulb
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Moc
10 W
Temperatura barwna
1700K - 6500K
Strumień światła
800 lm
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana koloru, jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa
Wysokość
120 mm
Szerokość
55 mm
Zawartość zestawu
Żarówka, instrukcja obsługi

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.