Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus

Yeelight Lightstrip Plus to pasek z diodami LED, który pozwoli na łatwe i wygodne spersonalizowanie oświetlenia w domu. Dzięki możliwości zdalnego sterowania z poziomu aplikacji mobilnej lub Asystenta Głosowego dostosowanie kolorów do nastroju nie sprawi najmniejszego problemu!

169,00 zł z VAT
Ilość

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus

Taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus to oświetlenie, które pozwoli ci wykorzystać w pełni swoją kreatywność. Wykorzystanie diod LED najwyższej jakości zapewnia pracę przez długi czas, a dodatkowo za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej możemy w czasie rzeczywistym zmieniać kolory światła. Jedno urządzenie, a jak wiele możliwości!

Zestaw gotowy do pracy

Inteligentna taśma LED Xiaomi ma długość aż 2 metrów. W zestawie znajdziemy także zasilacz, a co za tym idzie nie musimy martwić się o dodatkowe zakupy, aby Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus zaczęła oświetlać wybrane przez nas pomieszczenie. Sama konfiguracja odbywa się poprzez aplikację mobilną, która prowadzi za rękę użytkownika przez kolejne kroki. Dodatkowo dzięki Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension o długości 1 metra możemy wydłużyć taśmę LED do aż 10 metrów!

Pełna kontrola poprzez aplikację mobilną

Taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus została wyposażona w modem Wi-Fi do łączności z siecią. To oczywiście pozwala na sterowanie zestawem poprzez Asystenta Google czy Alexę Amazonu. Dodatkowo zmiana ustawień, koloru czy natężenia światła, a nawet zdalne wyłączenie czy włączenie taśmy LED może odbywać się poprzez dedykowaną aplikację mobilną dostępną na smartfony z systemami Android jak i iOS.

Stwórz wymarzoną atmosferę

Możliwość zmiany koloru oraz natężenia światła sprawia, że taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus może być wykorzystana w dosłownie każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć wymarzoną atmosferę w sypialni, oświetlić blat kuchenny czy wykorzystać pasek LED jako dodatkowe źródło światła produkt Xiaomi sprawdzi się idealnie.

Daj się ponieść fantazji

Inteligentna taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus daje użytkownikowi szansę na uwolnienie fantazji i wykorzystanie oświetlenia dokładnie w taki sposób, jaki sobie wymarzył. Giętka konstrukcja sprawia, że przymocowanie taśmy LED nawet to nierównej powierzchni nie będzie stanowiło jakiegokolwiek problemu.

Muzyka i oświetlenie może stać się jednością

Lubisz słuchać muzyki? Jeśli tak to taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus sprawi, że odsłuch ulubionych utworów będzie jeszcze przyjemniejszy. Wszystko za sprawą tego, że światło może zostać zsynchronizowane z ulubioną muzyką i zmieniać się w zależności od piosenki. Inteligentna taśma LED sprawi, że poczujesz niezapomniany klimat!

Model
Yeelight Lightstrip Plus
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Moc
7,5W (2 m), 26,6W (10 m)
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana koloru, jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa, synchronizacja z odtwarzaną muzyką
Długość
200 cm
Zawartość zestawu
Pasek LED, Adapter, Wtyczka, Instrukcja obsługi

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.