Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S

Nowa lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S powstała z myślą o ochronie oczu użytkownika. Zaprojektowana tak, by minimalizować migotanie światła, umożliwia zmianę temperatury i jasności światła. Lampką biurkową Xiaomi można sterować także z poziomu aplikacji mobilnej oraz wydając komendy głosowe dla Asystenta Google / Alexa.

169,00 zł z VAT
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S

Nowa lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S powstała z myślą o ochronie oczu użytkownika. Zaprojektowana tak, by minimalizować migotanie światła, umożliwia zmianę temperatury i jasności światła. Lampką biurkową Xiaomi można sterować także z poziomu aplikacji mobilnej oraz wydając komendy głosowe dla Asystenta Google / Alexa.

Nowe wrażenia z oświetlenia

Najnowsza lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S cechuje się nowoczesną stylistyką i technologią, która minimalizuje migotanie światła, zwiększając komfort pracy i zmniejszając zmęczenie oczu. Użytkownik lampki może w wygodny sposób dostosować jasność oraz temperaturę barwową światła, w zależności od aktualnej potrzeby, bądź też wybrać z czterech predefiniowanych trybów, dla różnych scenariuszy pracy.

Światło pozbawione migotania

Dzięki zastosowaniu filtra RC i specjalnie zaprojektowanego mikroprocesora lampka Mi LED Desk Lamp 1S cechuje się znacznie zmniejszonym migotaniem światła w porównaniu do innych urządzeń dostępnych na rynku. Rozwiązania te łagodzą zmęczenie oczu podczas pracy i minimalizują szanse użytkownika na krótkowzroczność.

Predefiniowane tryby oświetlenia dla każdego

Lampka biurkowa Xiaomi oferuje cztery gotowe tryby oświetlenia, które powstały z myślą o każdym użytkowniku i różnych sposobach spędzania czasu przy biurku.

Tryb komputerowy

Tryb ten przygotowany został z myślą o ochronie oczu i zapewnieniu utrzymania zakresu temperatury barwowej na poziomie 2700K. Dzięki temu udział niebieskiego światła emitowanego przez ekran monitora i dostającego się do ludzkiego oka ulega znacznemu zmniejszeniu.

Tryb skupienia

Tryb ten pozwala na ustawienie okresów przełączania się między różnymi trybami oświetlenia. Rozwiązanie to przypomina technikę Pomodoro, która pomaga w zwiększeniu produktywności, a przy tym chroni oczy użytkowników.

Tryb czytania

Lampa Xiaomi Mi LED Desk Lamp dostosowuje temperaturę światła do neutralnego odcienia (4000K) i 100% luminacji, dzięki czemu nawet po dłuższym czytaniu oczy nie będą zmęczone.

Tryb dziecięcy

Lampka biurkowa Xiaomi powstałą z myślą o użytkownikach w każdym wieku, także o dzieciach. Temperatura barwowa na poziomie nie wyższym niż 4000K zapewni ochronę oczu dzieci, które przy lampce Mi LED Desk Lamp 1S będą odrabiać zadania domowe do szkoły, spełniać się artystycznie lub czytać ulubione książki.

Wygodna obsługa z poziomu aplikacji mobilnej

Lampka biurkowa Xiaomi, jak na inteligentny produkt z modułem łączności WiFi przystało, może być obsługiwana także z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Xiaomi Home pozwala na zdalne uruchamianie, zmianę temperatury barwowej i jasności, a także zmianę trybu świecenia i automatyzację pracy lampki. Wszystko dostępne z dowolnego miejsca na świecie.

Prosta i intuicyjna obsługa lampki biurkowej

Lampka Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S wyposażona została w jeden przycisk do obsługi urządzenia. Krótkie wciśnięcie spowoduje włączenie/wyłączenie lampki, obrót zmienia jasność, obrót naciśniętego przycisku zmienia temperaturę barwową, a szybkie dwukrotne naciśnięcie przycisku sprawia, że lampka Xiaomi przechodzi w Tryb skupienia.

Precyzyjne zawiasy i trwała konstrukcja

Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S wykonana została z trwałych materiałów najwyższej jakości. Zawiasy zostały w całości zbudowane z metalu, więc nawet 10 000 otwarć i zamknięć lampki nie wpłynie znacznie na jej działanie.

Odporność na ciepło, praca przez długie lata

Lampka biurkowa Xiaomi została zaprojektowana tak, by jak najlepiej rozpraszać ciepło i zapewnić jednolite świecenie na całej długości. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia natomiast długą żywotność Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S.

Model
Mi LED Desk Lamp 1S
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Moc
9W
Temperatura barwna
2600K - 5000K
Strumień światła
520lm
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa
Wysokość
445 mm
Długość
445 mm
Szerokość
150 mm
Zawartość zestawu
Lampka biurkowa, przewód zasilający, instrukcja obslugi

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.