Xiaomi Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb

Inteligentna żarówka Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb pozwala na zdalne dostosowanie jasności oraz temperatury światła. Produkt powstały przy współpracy Xiaomi z firmą Philips jest w pełni kompatybilny z aplikacją Mi-Home, Asystentem Google i Alexą, dzięki czemu można sterować światłem zarówno z poziomu aplikacji mobilnej, jak i głosowo.

49,00 zł z VAT
Ilość

Xiaomi Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb

Xiaomi Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb to coś więcej niż zwykła żarówka. Produkt ten wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań połączeniem z aplikacją mobilną oraz możliwością sterowania za pomocą Asystenta Głosowego Google lub Alexy Amazonu. Dodatkowo oferuje wyjątkowo długą żywotność oraz regulację jasności światła. Jedna żarówka, która sprosta wielu wyzwaniom!

Wytrzymałość przez 15000 godzin

Energooszczędna żarówka Xiaomi oferuje jasność świecenia wynoszącą ponad 800 lumenów przy jednoczesnym poborze energii na poziomie zaledwie 9 W. Wykorzystanie najnowszych technologii oraz wysokiej jakości komponentów sprawiło, że żywotność Xiaomi Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb wynosi aż 15000 godzin. Koniec wymiany żarówek w najmniej oczekiwanym momencie!

Regulacja jasności prostsza niż myślisz

Inteligentna żarówka Xiaomi Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb oferuje łączność z aplikacją mobilną. Aplikacja ta jest dostępna zarówno na urządzenia z systemami Android jak i iOS. Rozwiązanie to pozwala nie tylko zdalnie wyłączyć czy włączyć żarówkę, ale także w czasie rzeczywistym regulować jej jasność. Dodatkowo wykorzystanie diod LED najwyższej jakości zapewnia brak jakiegokolwiek migotania światła mogącego męczyć i szkodzić oczom użytkownika.

Jedna żarówka, a tak wiele możliwości

Żarówka Xiaomi może być wykorzystywana nie tylko jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Możliwość sterowania jasnością poprzez aplikację mobilną sprawia, że Xiaomi Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb może być wykorzystywana także do pracy, czytania książek czy nawet do stworzenia odpowiedniej atmosfery w domowym zaciszu.

Uniwersalność i materiały najwyższej jakości

Inteligentna żarówka została wyposażona w standardowy gwint E27. To sprawia, że sprzęt ten będzie mógł być wykorzystany w praktycznie każdym mieszkaniu czy domu. Dodatkowo lekka obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa odporna jest na żółknięcie, a klosz żarówki zaprojektowany został tak, aby zapewniać wysoki poziom ochrony termicznej.

philips 05.png

Model
Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Moc
9W
Temperatura barwna
2700K
Strumień światła
806 lm
Wysokość
110 mm
Szerokość
61 mm
Kolor
Biały
Zawartość zestawu
Żarówka, instrukcja obsługi

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.