Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro (kolor biały)

Automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro łączy w sobie funkcje robota odkurzającego i mopa do podłóg.

1 699,00 zł z VAT
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro

Najnowszy odkurzacz autonomiczny Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro to urządzenie, które zapewni ci niespotykaną dotąd wygodę. Zapomnij na zawsze zarówno o odkurzaczu jak i myciu podłóg w swoim domu lub mieszkaniu. Zaawansowane systemy skanowania pomieszczeń sprawiają, że każdy kąt będzie idealnie posprzątany. Jedno urządzenie a jak wiele możliwości!

Nie ominie żadnego zakamarka!

Zaawansowany system planowania trasy LDS w połączeniu z inteligentnymi czujnikami sprawia, że odkurzacz zawsze będzie podążać najlepszą trasą. Dodatkowo odkurzacz wykryje wszystkie przeszkody czy wzniesienia. Bateria o pojemności 3200 mAh pozwala na posprzątanie nawet 180 metrów kwadratowych bez ładowania. W momencie, gdy odkurzacz się rozładuje urządzenie samoczynnie podjedzie do stacji ładującej, a w odpowiednim momencie wyruszy, aby dokończyć swoją pracę.

mi robot vacuum mop p 02.png

Inteligentne skanowanie pomieszczeń

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro za sprawą sporej ilości czujników tworzy wirtualną mapę domu czy mieszkania. To pozwala nie tylko na optymalizację trasy sprzątania, ale także umożliwia uniknięcie niepotrzebnego sprzątania dwukrotnie tego samego miejsca. Dodatkowo, dzięki aplikacji mobilnej, możemy wyznaczyć wirtualne ściany lub też miejsce, których urządzenie ma nie odwiedzać. Wszystko dostosowane do potrzeb użytkownika!

Zaawansowane czujniki

Schody czy inne miejsca, z których mógłby spaść odkurzacz nie są jakimkolwiek zagrożeniem dla Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro. Sprzęt ten został wyposażony w cały szereg zaawansowanych czujników umiejscowionych od spodu. Te nieustannie oceniają sytuację i w momencie, gdy urządzenie miałoby spaść automatycznie wycofa się i tym samym nie ulegnie uszkodzeniu.

Mopowanie, którego nie trzeba poprawiać!

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro to nie tylko odkurzacz, a także urządzenie pozwalające raz na zawsze zapomnieć o mopowaniu. Urządzenie to, za pomocą zaawansowanych algorytmów, zostało zaprojektowane tak, aby imitować ruch, który człowiek wykonuje podczas używania mopa. Do wyboru mamy trzy tryby pracy: odkurzanie, odkurzanie z mopowaniem oraz samo mopowanie. Tym samym podłoga będzie wręcz lśnić czystością!

Najnowsze technologie i najlepsza jakość wykonania

Przy projektowaniu inteligentnego odkurzacza Mi Robot Vacuum-Mop Pro wykorzystano najnowsze technologie oraz komponenty najlepszej jakości. To sprawia, że urządzenie to będzie działać przez długie lata, a inteligentne algorytmy pozwalają na praktycznie bezobsługową pracę. Użytkownikowi pozostaje jedynie opróżnianie pojemnika na odpady oraz wymienianie wody na czystą!

Progi mu nie straszne

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro bez trudu podjedzie także pod progi, wzniesienia czy inne przeszkody o wysokości nawet 20 mm. Tym samym nie musimy martwić się o to, że urządzenie utknie w najmniej oczekiwanym momencie i nie będzie w stanie dokończyć sprzątania. Mi Robot Vacuum-Mop Pro to sprzęt, który robi dosłownie wszystko za nas!

Brud zniknie nawet z ukrytych kątów

W odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro wykorzystano nie tylko główną szczotkę, która jest odpowiedzialna za większość zbieranych zabrudzeń, ale także dodatkową szczotkę kątową. To właśnie ona odpowiada za usuwanie kurzu czy innych nieczystości z trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo siła ssania 2100 Pa sprawia, że nawet odkurzanie dywanów jest w pełni wygodne!

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.