Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Najnowszy oczyszczacz Xiaomi wyposażony w wyświetlacz i precyzyjne czujniki do pomiaru zanieczyszczeń powietrza. Nowoczesna technologia w połączeniu ze świetną stylistyką sprawi, że oczyszczacz Mi Air Purifier 3H świetnie sprawdzi się w domu oraz firmie.

699,00 zł z VAT
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Najnowszy oczyszczacz powietrza Xiaomi wyposażony w wyświetlacz i precyzyjne czujniki do pomiaru zanieczyszczeń powietrza. Nowoczesna technologia w połączeniu ze świetną stylistyką sprawi, że oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 3H świetnie sprawdzi się w domu oraz firmie, gdzie zadba o jakość powietrza!

Powietrze czystsze niż dotychczas z Mi Air Purifier 3H

Oczyszczacz powietrza Xiaomi został wyposażony w przejrzysty i czytelny wyświetlacz, a także wysokiej jakości filtry. Dzięki zaawansowanej technologii wykonania i mocnemu silnikowi Mi Air Purifier 3H może bez trudu oczyszczać pomieszczenia o powierzchni do 45 m2, a jego zdolność oczyszczania wynosi 380 m3/h. Dodatkowo, dzięki dokładnym, laserowym czujnikom i potrójnej filtracji, oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H jest w stanie usunąć nawet najdrobniejsze, szkodliwe cząsteczki.

Czytelny, dotykowy wyświetlacz

Xiaomi Mi Air Purifier 3H to kolejny oczyszczacz, który wyposażony został w czytelny wyświetlacz, który poinformuje użytkownika o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu. Co więcej, dzięki możliwości obsługi dotykowej, bez trudu można będzie zmienić także tryb pracy oczyszczacza z cichej pracy, na maksymalną moc.

Trzystopniowa filtracja powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier 3H został wyposażony w wysokiej jakości filtry, które są w stanie zatrzymać w urządzeniu cząsteczki zanieczyszczeń PM2.5. Ponadto oczyszczacz jest w stanie oczyścić powietrze pyłków, kurzy i innych elementów, których wielkość wynosi nawet 0,3 mikrona. Dodatkowo dzięki dedykowanej warstwie z włókna węglowego Mi Air Purifier 3H zniweluje także nieprzyjemne zapachy po środkach czystości, formaldehydy, amoniak i inne niebezpieczne substancje, które mogą znajdować się we wdychanym powietrzu.

Ciągła cyrkulacja powietrza

Specjalnie zaprojektowany mechanizm filtrowania pozwala na ciągłą cyrkulację powietrza i oczyszczanie każdego zakamarka pomieszczenia. Funkcja oczyszczania w 360 stopniach sprawia, że niezależnie od tego, gdzie znajdzie się oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H, to filtracji poddawane będzie powietrze znajdujące się dookoła.

Duża zdolność oczyszczania powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier 3H to urządzenie, które pomimo kompaktowych rozmiarów cechuje się wysoką zdolnością oczyszczania i jest w stanie bez trudu dbać o jakość powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 48 m2. Dzięki CADR (zdolność oczyszczania powietrza) na poziomie 380 m3/h oczyszczacz Mi Air Purifier 3H w zaledwie kilka minut po włączeniu jest w stanie usunąć znaczną ilość unoszących się wokół zanieczyszczeń.

Wygodna obsługa z poziomu aplikacji mobilnej

Mi Air Purifier 3H może być obsługiwany nie tylko przy pomocy dotykowego panelu na obudowie. Dzięki wbudowanemu modułowi łączności WiFi, oczyszczacz powietrza Xiaomi może być zarządzany zdalnie przy pomocy aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Dodatkowo Xiaomi Mi Air Purifier 3H jest w pełni kompatybilny z asystentami głosowymi Google oraz Amazon Alexa.

Stały przepływ powietrza

Dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej jakości i zaawansowanej technologii wykonania Xiaomi Mi Air Purifier 3H jest w stanie oczyścić nawet 6333 litry powietrza w ciągu jednej minuty. Specjalnie zaprojektowane elementy oczyszczacza pozwalają na ciągłą pracę urządzenia przy jednoczesnym minimalizowaniu głośności pracy.

Model
Mi Air Purifier 3H
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Inteligentne moduły
Wyświetlacz OLED, czujnik jakości powietrza, Czujnik temperatury i wilgotności
Zdolność oczyszczania
380 m³/h
Skuteczność oczyszczania
91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje, 99,97% — cząsteczki do 0,3 μm, 99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych, 100% — duże cząsteczki
Zalecany obszar
do 45 m2
Poziom hałasu
od 32 dB do 64 dB
Typ filtra
Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Podstawowy filtr PET
Wysokość
540 mm
Długość
240 mm
Szerokość
240 mm
Kolor
Biały
Waga
4,8 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza, przewód zasilający, filtr, instrukcja obsługi
Ocena 
Mirosław 2020-01-30

ocena Xiaomi Air Purifier 3H po 1 miesiącu

Bardzo sprawny, dość cichy oczyszczacz, z dobrym sterowaniem manualnym i świetnym przez aplikację na smartfonie (telefon nie musi być w tej samej sieci wi-fi, co oczyszczacz, ale oba urządzenia muszą mieć dostęp do internetu). <br /> W trybie nocnym i automatycznym (o ile pył zawieszony 2.5 w pokoju jest poniżej 75 μg/m3 ) – oczyszczacz jest niesłyszalny, nie utrudnia zasypiania ani snu. <br /> Automatyzacja działa dobrze, trzeba jej się trochę nauczyć, ale znajdziemy informacje w internecie. <br /> Praca na najwyższym biegu (trzecim) dość głośna, może zakłócać słuchanie radia czy oglądanie telewizji, ale nie uniemożliwia żadnej z tych czynności. Inna sprawa, że na 3 bieg w warunkach wielkopolskich sam oczyszczacz ani razu się nie przełączył. <br /> Jedyny brak wśród jego funkcji, to brak czujnika LZO, który także sterowałby pracą wentylatora, a tym samym całego urządzenia (jest czujnik pyłów 2.5, który tak właśnie działa). <br /> Ale korzystając z własnego nosa i aplikacji (lub przycisków na urządzeniu) też skutecznie możemy sterować jego pracą i to praktycznie z dowolnej odległości, byle mieć internet lub wi-fi.<br /> Trzeba docenić też to, że oczyszczacz w trybie „off” nadal mierzy wartość pyłów 2.5 i aplikacja nam tę wartość wyświetli na smartfonie (choć wydaje mi się, że aktualizacja odczytów w tym trybie ma mniejszą częstotliwość). Tym samym w razie potrzeby możemy uruchomić oczyszczacz zdalnie. Jedynym warunkiem jest podłączenie urządzenia do gniazdka elektrycznego i dostęp bezprzewodowy do internetu. <br /> Oczyszczacz zapachy usuwa bardzo skutecznie, więc gdy zza okna przy wietrzeniu wejdzie dym, to wraz z pyłami zapachy też znikają i to w ciągu kilku minut. <br /> Można stosować bawełnę filtracyjną zakładaną na filtr Xiaomi. Większe zanieczyszczenia (i chyba większe pyły też) pozostają na tej bawełnie, którą szybko i tanio można wymienić. Po 2 tygodniach używania (powietrze na zewnątrz miało zapylenie [pyły 2.5] od kilkunastu do prawie 100 μg/m3) cała bawełna była pokryta ciemnoszarym „filcem” o grubości kilku milimetrów. Bawełnę wyrzuciłem i założyłem nową za kilka zł. <br /> Czujniki wilgotności i temperatury są sprawne, wyniki są podawane na wyświetlaczu wraz z zapyleniem. Pomiary nie odbiegają od pomiarów miernika zewnętrznego. <br /> Przy aktualnej proporcji jakości i funkcjonalności do ceny zakup jest zdecydowanie opłacalny. <br /> Używam tez niedrogiego (40 zł) jonizatora powietrza, który stoi 20 cm od oczyszczacza. Zauważyłem, że szybkość oczyszczenia powietrza w pokoju wzrasta o mniej więcej 20%, jeśli zasysa on powietrze zjonizowane. Być może pyły zagregowane w efekcie jonizacji też w większym stopniu są zatrzymywane na bawełnie filtracyjnej, niż bez jonizacji, ale nie mam możliwości sprawdzenia tego.<br /> Nie bez znaczenia jest też elegancki wygląd tego oczyszczacza i mała powierzchnia, jaką zajmuje w pokoju.<br />

Ocena 
jacek k 2019-12-23

Automatyzacja

Automatyzacja w tym modelu działa bardzo dobrze.

Ocena 
Arek 2019-12-22

Automatyzacja

Dolaczam sie do pytania. Czy automatyzacja dziala ?

Ocena 
Jan 2019-11-28

Automatyzacja

Czy model sprzedawany w oficjalnej dystrybucji będzie miał możliwość ustawienia własnej automatyzacji? Z tego co wiem, dotychczas w wersjach EU takiej opcji nie było.

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Napisz swoją opinię !

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.