Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Xiaomi Mi Air Purifier Pro to najbardziej wydajny z dostępnych na rynku oczyszczaczy powietrza Xiaomi. Laserowy czujnik wykrywa najdrobniejsze zanieczyszczenia, a wysoka wydajność CADR 500 m3/h zapewnia świeże powietrze na powierzchni nawet 60 m2.

899,00 zł z VAT
Ilość

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Xiaomi Mi Air Purifier Pro to najbardziej wydajny z dostępnych na rynku oczyszczaczy powietrza Xiaomi. Laserowy czujnik wykrywa najdrobniejsze zanieczyszczenia, a wysoka wydajność CADR 500 m3/h zapewnia świeże powietrze na powierzchni nawet 60 m2.

Nowoczesna technologia dostępna dla każdego

Oczyszczacz powietrza Xiaomi wyposażony został w najnowsze rozwiązania technologiczne, które mają zadbać o czyste powietrze w Twoim domu. Precyzyjny czujnik laserowy i skuteczność oczyszczania powietrza na poziomie 500 m3/h pozwolą bez trudu poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m2. Wbudowany w Mi Air Purifier Pro wyświetlacz OLED informuje o aktualnej jakości powietrza w domu, a dedykowana aplikacja mobilna dostępna na systemy Android oraz iOS pozwala na zdalne zarządzanie oczyszczaczem.

Wydajnie i cicho

Xiaomi Mi Air Purifier Pro to oczyszczacz, który pracuje bardzo cicho, dzięki czemu może działać także w nocy, nie zakłócając snu domowników. Wszystko ze względu na nowoczesną konstrukcję - osiowy wentylator i specjalnie zaprojektowany kanał powietrzny zapewniają mocniejszy przepływ powietrza przy jednoczesnym zachowaniu niskiego natężenia dźwięku oczyszczacza powietrza.

Wielopoziomowy system filtracji

Powietrze, którym oddychamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Ze względu na pogarszającą się jego jakość, oczyszczacze powietrza stają się nieodzownym elementem w każdym domu. Xiaomi Mi Air Purifier Pro wyposażony jest w zaawansowany system filtracji, który skutecznie eliminuje zawarte w powietrzu szkodliwe związki. Urządzenie dzięki trójstopniowemu stopniowi filtracji pochłania szkodliwe dla zdrowia cząsteczki, takie jak włosy, pyłki, kurze, alergeny oraz groźne cząsteczki PM2.5 oraz formaldehyd.

Filtracja węglem aktywnym

Oczyszczacz powietrza nie tylko zadba o usunięcie szkodliwych dla zdrowia substancji, lecz także pozwoli na poprawę zapachu. Dzięki filtrowi węglowemu Xiaomi Mi Air Purifier można postawić w kuchni, by szybko pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, a także w łazience po sprzątaniu, by zniwelować zapach środków czystości. Filtr węglowy także pozwoli na zredukowanie zapachu zwierząt, który potrafi unosić się w powietrzu przez dłuższy czas, a jego neutralizacja nie jest najłatwiejsza.

Wydajność dopasowana do różnych powierzchni

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro bez trudu poradzi sobie z pomieszczeniami, których powierzchnia wynosi nawet 60 m2. Oznacza to, że mając niewielkie mieszkanie, jeden oczyszczacz może zadbać o jakość powietrza na całej jego powierzchni. Nie ma także problemu, by Mi Air Purifier Pro postawić w mniejszych pomieszczeniach - zaawansowane algorytmy dostosują moc oczyszczacza do rozmiarów pomieszczenia i jakości powietrza, jakie się w nim znajduje.

Przejrzysty wyświetlacz z kolorowym pierścieniem

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro wyposażony został w wyświetlacz OLED, na którym odczytać można aktualną jakość powietrza, wilgotność oraz temperaturę w pomieszczeniu, w którym urządzenie się znajduje. Dodatkowo dookoła wyświetlacza znajduje się pierścień, którego kolory informują o zanieczyszczeniach znajdujących się w powietrzu, a przekraczaniu dopuszczalnych norm - od zielonego (doskonała jakość powietrza), przez żółty (dobra jakość powietrza), aż do czerwonego (zła jakość powietrza).

Aplikacja mobilna i automatyzacja

Oczyszczacz powietrza Xiaomi może być sterowany z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej na telefony z systemem Android oraz iOS. Zdalny dostęp do ustawień Xiaomi Mi Air Purifier Pro pozwala na monitorowanie jakości powietrza w domu z poziomu smartfona, a także modyfikację aktualnie uruchomionego trybu oczyszczania, a także zautomatyzować jego pracę.

Model
Mi Air Purifier Pro
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Inteligentne moduły
Czujnik jakości powietrza, czujnik temperatury i wilgotności, laserowy czujnik cząstek
Zdolność oczyszczania
500 m3/h
Skuteczność oczyszczania
91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje, 99,3% — cząsteczki do 0,3 μm, 99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych, 100% — duże cząsteczki
Zalecany obszar
30-60 m2
Poziom hałasu
31 dB
Typ filtra
Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Podstawowy filtr PET
Wysokość
735 mm
Długość
260 mm
Szerokość
260 mm
Kolor
Biały
Waga
9,7 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza, filtr, przewód zasilający, instrukcja obsługi
Ocena 
Ryszard 2019-10-26

Polecam

Świetne urządzenie, bardzo ciche. Pokój 30m oczyszcza całkowicie w 30 min po zamknięciu okien.

Ocena 
Adam 2019-09-06

Daje radę w domu

Zaskakująco nieźle spisuje się w domu o powierzchni 90 m2. W tej cenie ciężko o coś lepszego

Napisz swoją opinię !

Podobne produkty

W połączeniu z tą ofertą innych klientów zainteresowały także poniższe produkty!

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner

1 Oceny
699,00 zł

Bezprzewodowy odkurzacz Xiaomi Mi Handheld Vacuum z wymiennymi szczotkami i wbudowanym akumulatorem. Koniec z plątaniną kabli i dźwiganiem ciężkich odkurzaczy do sprzątania domu!

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

1 Oceny
129,00 zł

Inteligentna waga łazienkowa Xiaomi Mi Composition Scale 2 analizuje 13 typów danych i pozwala jednocześnie korzystać z niej nawet przez 16 osób! Dedykowana aplikacja pozwala na prowadzenie dziennika pomiarów i ich dogłębną analizę, a świetne wykonanie sprawia, że waga będzie pasować do każdego wnętrza.

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

1 Oceny
499,00 zł

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H to najnowsze urządzenie chińskiego producenta, powstałe z myślą o poprawie jakości powietrza w domu. Dzięki świetnej stylistyce i niewielkim wymiarom oczyszczacz powietrza Xiaomi świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu!

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

1 Oceny
199,00 zł

Stylowa i nowoczesna suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, suszenie włosów będzie jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas! Wyposażona w 1800 W silnik suszarka do włosów Xiaomi pozwoli błyskawicznie osuszyć włosy.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

2 Oceny
1 099,00 zł

Automatyczny robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to nowoczesne rozwiązanie, które zadba o to, by Twoja podłoga w domu lśniła. Koniec z tradycyjnym sprzątaniem - teraz robot Xiaomi zrobi to za Ciebie!

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.