Xiaomi Mi Wireless Charging Pad

Bezprzewodowa ładowarka Qi Xiaomi Mi Wireless Charging Pad o mocy 10W. Urządzenie może dostosować swoją moc do każdego smartfona, który obsługuje technologię bezprzewodowego ładowania, takich jak telefony Xiaomi, Samsung, Apple i Huawei. Klasyczny, czarny wygląd idealnie wpasuje się zarówno do biura, jak i domu.

69,00 zł z VAT
Ilość

Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Wireless Charging Pad

Bezprzewodowa ładowarka Qi Xiaomi Mi Wireless Charging Pad o mocy 10W. Urządzenie może dostosować swoją moc do każdego smartfona, który obsługuje technologię bezprzewodowego ładowania, takich jak telefony Xiaomi, Samsung, Apple i Huawei. Klasyczny, czarny wygląd idealnie wpasuje się zarówno do biura, jak i domu.

Szybkie ładowanie bezprzewodowe Qi

Bezprzewodowa ładowarka Xiaomi może ładować wszystkie urządzenia, które obsługują standard ładowania bezprzewodowego Qi, niezależnie od producenta. Duża moc 10W zapewnia znacznie krótszy czas ładowania, niż miało to miejsce w przypadku starszych urządzeń tego typu. Metalowa obudowa i unikatowe wzornictwo sprawiają, że ładowarka Mi Wireless Charging Pad idealnie wpasuje się w każde miejsce.

Pełna kompatybilność ze smartfonami

Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Wireless Charging Pad jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi smartfonami dostępnymi na rynku, które obsługują bezprzewodowe ładowanie Qi. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie Xiaomi, Samsung, Apple czy Huawei, ładowarka bezprzewodowa Xiaomi będzie ładowała jest z maksymalną dostępną dla tego urządzenia mocą (nie wyższą niż 10W).

Pełne bezpieczeństwo użytkowania

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad to ładowarka, która wykrywa, gdy na jej powierzchni znajdują się przedmioty inne niż urządzenia obsługujące ładowanie bezprzewodowe. Dzięki temu nie ma obaw o jakiekolwiek uszkodzenia, w przypadku styku ładowarki z metalowymi przedmiotami lub smartfonami, które nie posiadają funkcji ładowania bezprzewodowego.

Ładowanie smartfonów w futerale

Specjalnie zaprojektowana ładowarka bezprzewodowa Qi Xiaomi pozwala na ładowanie bezprzewodowe smartfonów bez konieczności ściągania z nich futerałów. Niezależnie od tego, czy telefon znajduje się w sylikonowym czy skórzanym pokrowcu, ładowarka bezprzewodowa będzie mogła go naładować.

Liczne zabezpieczenia ładowarki Xiaomi

Bezprzewodowa ładowarka Mi Wireless Charging Pad wyposażona została w szereg zabezpieczeń, które dbają o nas i ładowane urządzenia. Ładowarka Xiaomi posiada specjalne zabezpieczenia, które chronią ją przed wysoką temperaturą, wysokim napięciem, zanieczyszczeniami oraz ewentualnymi skokami napięcia lub zwarciami.

Model
Mi Wireless Charging Pad
Kolor
Granatowy
Dodatkowe informacje
Antypoślizgowa konstrukcja, dioda LED, ochrona przed wysoką temperaturą, ochrona przed wysokim napięciem, ochrona zasilania, wykrywanie zanieczyszczeń, zabezpieczenie przed zwarciem
Zawartość zestawu
Ładowarka, przewód USB-C
Ocena 
Bartek 2019-09-06

Bardzo dobrze ładuje

Ładowarka bardzo wygodna. Nie grzeje się i działa dość cicho (moja poprzednia głośno się wentylowała). Dużym plusem jest to, że telefon się z nich nie zsuwa...

Napisz swoją opinię !

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.