Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

Obrotowa kamera do monitoringu Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P to rozwiązanie, które w wygodny sposób zastąpi firmę ochroniarską i drogie systemy do monitoringu. Jednocześnie kamera WiFi Xiaomi może służyć jako domowy opiekun, a nawet elektroniczna niania. Kamera pozwala na swobodny obrót o w poziomie o 360° i wyposażona jest w diody podczerwieni, dzięki którym obraz będzie wyraźny nawet w nocy.

199,00 zł z VAT
Ilość

Obrotowa kamera do monitoringu Xiaomi Mi Home Camera 360° 1080p

Obrotowa kamera do monitoringu Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P to rozwiązanie, które w wygodny sposób zastąpi firmę ochroniarską i drogie systemy do monitoringu. Jednocześnie kamera WiFi Xiaomi może służyć jako domowy opiekun, a nawet elektroniczna niania. Kamera pozwala na swobodny obrót o w poziomie o 360° i wyposażona jest w diody podczerwieni, dzięki którym obraz będzie wyraźny nawet w nocy.

Cały dom na oku z kamerą Xiaomi

Kamera do monitoringu Xiaomi Mi Home Security 360° to urządzenie, które pozwoli na monitorowanie całego pomieszczenia, oferując jednocześnie najwyższą jakość obrazu. Co więcej do obsługi kamery obrotowej Xiaomi wystarczy aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

Wygodna aplikacja do przeglądania nagrań

Wszystko co zostanie nagrane przez kamerę do monitoringu Xiaomi można zdalnie przeglądać z poziomu aplikacji mobilnej. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna i pozwoli na wygodne sprawdzanie tego, co aktualnie dzieje się w monitorowanym pomieszczeniu, a także na sprawdzenie historycznych nagrań wykonanych oborotową kamerą Xiaomi Mi Home Security Camera 360°. Aplikacja pozwoli także na sterowanie kamerą w boki oraz do góry, a także ustawianie monitorowania wybranego terenu.

Kamera z podczerwienią do monitoringu w nocy

Kamera do monitorowania Mi Home Security Camera 360° wyposażona została w diody podczerwieni, które zapewniają wysoką jakość obrazu i pełną widoczność także w gorszych warunkach oświetleniowych. Dzięki kamerze Xiaomi nie będzie problemu ze sprawdzeniem, kto niepowołany kręci się po domu lub firmie, gdy właściciele są nieobecni.

Miej na oku wszystko co ważne

Kamera Xiaomi dzięki kompaktowym wymiarom i świetnemu wzornictwu może zostać umiejscowiona w dowolnym pomieszczeniu. Do działania wystarczy jej tylko dostęp do zasilania i sieci bezprzewodowej WiFi, by umożliwić właścicielom całodobowy dostęp do nagrań, z każdego miejsca na świecie. Z kamerą obrotową Xiaomi Mi Home Security Camera 360° zawsze będzie wiadomo, czy pies nie kładł się na łóżku, a dzieci nie podjadały słodyczy z szafki!

Wygodny montaż na każdej powierzchni

Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie kamera obrotowa Xiaomi może zostać zamontowana na dowolnej powierzchni. Bez trudu można ją przyczepić do ściany, postawić na stoliku lub parapecie, a nawet zamontować pod sufitem. Niezależnie od wybranego miejsca, nagrywany obraz będzie najwyższej jakości, a dostęp do kamery łatwy - z poziomu aplikacji mobilnej.

Model
Mi Home Security Camera 360° 1080P
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Pamięć
MicroSD do 32 GB
Zasilanie
Sieciowe, 5V/2A
Funkcje
Detekcja ruchu, poczerwień, widok 360°, dostęp zdalny, powiadomienia na smartfon, wykrywanie ruchu, komunikacja audio
Rozdzielczość wideo
1080p przy 20 kl/s
Obiektyw
Szklany, soczewka 2,8 mm
Kąt widzenia
100,4°
Pole widzenia
360°
Podczerwień
Tak
Wysokość
118 mm
Długość
78 mm
Szerokość
78 mm
Waga
239 g
Dodatkowe informacje
Możliwość zamocowania na ścianie lub suficie
Zawartość zestawu
Kamera, przewód zasilający, uchwyt ścienny, 2 śrubki, 2 nakrętki, instrukcja obsługi

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.