Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Inteligentny zestaw czujników Xiaomi Mi Smart Sensor Set, który pozwoli na rozpoczęcie przygody z automatyzacją funkcjonowania Twojego domu. Komplet czujników pozwala na szeroką automatyzację funkcjonowania inteligentnych urządzeń Xiaomi. Dzięki możliwości zarządzania z poziomu aplikacji mobilnej, konfiguracja działania zestawu jest szybka i wygodna, a korzyści płynące z jego instalacji zauważyć można od zaraz.

369,00 zł z VAT
Ilość

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Inteligentny zestaw czujników Xiaomi Mi Smart Sensor Set, który pozwoli na rozpoczęcie przygody z automatyzacją funkcjonowania Twojego domu. Komplet czujników pozwala na szeroką automatyzację funkcjonowania inteligentnych urządzeń Xiaomi. Dzięki możliwości zarządzania z poziomu aplikacji mobilnej, konfiguracja działania zestawu jest szybka i wygodna, a korzyści płynące z jego instalacji zauważyć można od zaraz. Co więcej, zestaw nie ogranicza się wyłącznie do produktów, które się w nim znajdują - może być rozbudowywany o kolejne czujniki, które znajdziecie w naszym sklepie!

Mi Smart Gateway 2, czyli mózg zestawu

Sercem i mózgiem całego zestawu inteligentnych czujników jest Mi Control Hub. Podłączony do gniazda elektrycznego pełni funkcję odbiornika odczytów z pozostałych elementów zestawu i przekazuje je do smartfona lub innych inteligentnych urządzeń Xiaomi dzięki modułowi WiFi.

Nie tylko hub, ale także lampka i alarm

Mi Smart Gateway 2 nie tylko służy, jako mózg całego zestawu czujników, ale także może być wykorzystywana jako lampka nocna lub alarm, dzięki wbudowanym diodom LED oraz głośnikom.

Mi Smart Window & Door Sensor

Inteligentny czujnik otwarcia okien i drzwi Xiaomi to rozwiązanie, które nie wymaga specjalnych narzędzi montażowych - wystarczy przykleić urządzenie, by rozpoczęło swoją pracę. Dzięki łączności z Mi Smart Gateway 2, użytkownik otrzyma powiadomienie w momencie, gdy okno zostanie otwarte, a także może uruchomić alarm lub wyłączyć inne urządzenie Xiaomi.

Bezprzewodowy przełącznik Mi Wireless Switch

Inteligentny przełącznik Xiaomi pozwala na wygodną obsługę innych urządzeń inteligentnych Xiaomi poprzez naciśnięcia. Urządzenie pozwala na zaprogramowanie różnych akcji, w zależności od tego, czy przycisk zostanie naciśnięty raz, dwa razy lub tez zostanie przytrzymany dłużej.

Czujnik ruchu Xiaomi

Kompaktowe rozmiary czujnika pozwalają na jego dyskretny montaż w każdym miejscu. Mi Smart Motion Sensor po wykryciu ruchu może wysłać powiadomienie na smartfona, uruchomić alarm lub też wykonać jakieś działanie związane z innym inteligentnym urządzeniem Xiaomi.

Kompatybilność czujników z innymi urządzeniami

Zestaw czujników Xiaomi jest w pełni kompatybilny z innym inteligentnymi urządzeniami Xiaomi, takimi jak oczyszczacze powietrza, roboty sprzątające, a nawet elementy oświetlenia. Dzięki intuicyjnej aplikacji można w wygodny sposób zaprogramować automatyczne akcje, które mogą uruchomić odkurzanie po wyjściu z domu, zapalić lub zgasić światła po wykryciu ruchu w pomieszczeniu lub też wstrzymać pracę oczyszczacza powietrza, gdy w domu są otwarte okna.

Błyskawiczny montaż i konfiguracja

Instalacja i obsługa Xiaomi Mi Smart Gateway 2 jest naprawdę łatwa i wygodna. Wystarczy podłączyć ją do gniazdka, wykonać kroki podane w aplikacji Xiaomi Home i móc w pełni korzystać z inteligentnych funkcji urządzenia.

Model
Mi Smart Sensor Set
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
Zasilanie
Hub - 220/240V, czujniki - bateria
Zawartość zestawu
Hub sterujący, 2x czujniki ruchu, 2x czujniki okien i drzwi, przełącznik bezprzewodowy, instrukcja obsługi

Podobne produkty

W połączeniu z tą ofertą innych klientów zainteresowały także poniższe produkty!

Xiaomi Mi Smart Power Plug

89,00 zł

Inteligentne gniazdko ścienne, które pozwoli na zdalne zarządzanie dostępem do zasilania dla podłączonych urządzeń. Koniec z obawą o niewyłączone żelazko lub pracujący piekarnik - z poziomu telefonu można bez trudu sprawdzić, czy pobierają one prąd i je wyłączyć!

UWAGA: Gniazdko nie posiada otworu na bolec uziemiający.

Xiaomi Mi Window and Door Sensor

49,00 zł

Inteligentne czujniki na okna i drzwi Xiaomi. Nowoczesny styl sprawi, że czujniki Xiaomi Mi Smart Window and Door Sensor idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Wystarczy nakleić i połączyć z aplikacją, by otrzymywać alarmy o otwartych oknach lub drzwiach!

Xiaomi Mi Motion Sensor

69,00 zł

Inteligentny czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor powiadomi Cię o nieoczekiwanym ruchu w wybranym pomieszczeniu. Urządzenie można wykorzystać także do tworzenia automatycznych działań w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

49,00 zł

Programowalny przycisk Xiaomi Mi Smart Wireless Switch pozwala wygodnie sterować inteligentnymi urządzeniami Xiaomi poprzez naciśnięcie. Dzięki eleganckiej stylistyce przycisk sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.