Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

Programowalny przycisk Xiaomi Mi Smart Wireless Switch pozwala wygodnie sterować inteligentnymi urządzeniami Xiaomi poprzez naciśnięcie. Dzięki eleganckiej stylistyce przycisk sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

49,00 zł z VAT
Ilość

Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

Programowalny przycisk Xiaomi Mi Smart Wireless Switch pozwala wygodnie sterować inteligentnymi urządzeniami Xiaomi poprzez naciśnięcie. Dzięki eleganckiej stylistyce przycisk sprawdzi się w każdym pomieszczeniu!

3 programowalne akcje

Przycisk Xiaomi Mi Smart Wireless Switch może zostać zaprogramowany do aktywowania trzech różnych funkcji, dla trzech różnych rodzajów naciśnięć. W dedykowanej aplikacji mobilnej można ustawić zachowanie urządzeń w zależności od tego, czy przycisk zostanie naciśnięty raz, dwa razy lub też po naciśnięciu zostanie dłużej przytrzymany. Mały przycisk, dużo możliwości!

Sterowanie dowolnym urządzeniem z ekosystemu Xiaomi

Programowalny przycisk Xiaomi jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami Xiaomi. Do działania wystarczy brama, która dostępna jest w zestawie Mi Smart Sensor SET i konfiguracja z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony z systemami Android oraz iOS. Intuicyjna obsługa sprawia, że już po kilku minutach od podłączenia bez trudu można sterować odkurzaczem, oczyszczaczem powietrza, oświetleniem lub innym urządzeniem Xiaomi!

Kompaktowe wymiary, unikatowe wzornictwo

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i unikatowej stylistyce przycisk Xiaomi idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia. Dodatkowo zastosowanie zaawansowanych komponentów sprawia, że bateria wystarczy na wiele miesięcy pracy, a jej ewentualna wymiana jest naprawdę prosta!

Model
Mi Smart Wireless Switch
Zasilanie
Bateria CR2032
Funkcje
Kontrola wszystkich inteligentnych urządzeń Xiaomi, łączność z aplikacją mobilną
Wysokość
13 mm
Długość
50 mm
Szerokość
50 mm
Kolor
Biały
Waga
100 g
Dodatkowe informacje
Czas reakcji: 15 ms
Zawartość zestawu
Przycisk, instrukcja obsługi, bateria

Podobne produkty

W połączeniu z tą ofertą innych klientów zainteresowały także poniższe produkty!

Xiaomi Mi Smart Power Plug

89,00 zł

Inteligentne gniazdko ścienne, które pozwoli na zdalne zarządzanie dostępem do zasilania dla podłączonych urządzeń. Koniec z obawą o niewyłączone żelazko lub pracujący piekarnik - z poziomu telefonu można bez trudu sprawdzić, czy pobierają one prąd i je wyłączyć!

UWAGA: Gniazdko nie posiada otworu na bolec uziemiający.

Xiaomi Mi Window and Door Sensor

49,00 zł

Inteligentne czujniki na okna i drzwi Xiaomi. Nowoczesny styl sprawi, że czujniki Xiaomi Mi Smart Window and Door Sensor idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Wystarczy nakleić i połączyć z aplikacją, by otrzymywać alarmy o otwartych oknach lub drzwiach!

Xiaomi Mi Motion Sensor

69,00 zł

Inteligentny czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor powiadomi Cię o nieoczekiwanym ruchu w wybranym pomieszczeniu. Urządzenie można wykorzystać także do tworzenia automatycznych działań w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

369,00 zł

Inteligentny zestaw czujników Xiaomi Mi Smart Sensor Set, który pozwoli na rozpoczęcie przygody z automatyzacją funkcjonowania Twojego domu. Komplet czujników pozwala na szeroką automatyzację funkcjonowania inteligentnych urządzeń Xiaomi. Dzięki możliwości zarządzania z poziomu aplikacji mobilnej, konfiguracja działania zestawu jest szybka i wygodna, a korzyści płynące z jego instalacji zauważyć można od zaraz.

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.