Xiaomi Mi Motion Sensor

Inteligentny czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor powiadomi Cię o nieoczekiwanym ruchu w wybranym pomieszczeniu. Urządzenie można wykorzystać także do tworzenia automatycznych działań w dedykowanej aplikacji mobilnej.

69,00 zł z VAT
Ilość

Czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor

Inteligentny czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor powiadomi Cię o nieoczekiwanym ruchu w wybranym pomieszczeniu. Urządzenie można wykorzystać także do tworzenia automatycznych działań w dedykowanej aplikacji mobilnej Xiaomi.

Wykrywanie ruchu i informacja

Czujnik ruchu Xiaomi współpracuje z bramką Xiaomi Mi Gateway. Po połączeniu i kilku kliknięciach konfiguracji, czujnik jest gotowy do pracy i w różnej formie może powiadamiać właścicieli o wykrytym ruchu - wysyłając powiadomienie na telefon, uruchamiając światło na bramce lub też włączając alarm dźwiękowy.

Wygodny montaż na każdej powierzchni

Czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor można zamontować na każdej powierzchni. Bez trudu wkomponuje się w rogu pomieszczenia, lub też na futrynie, tuż nad drzwiami, by w określonym momencie powiadomić właścicieli o nieoczekiwanym ruchu w wybranym miejscu.

Komponenty najwyższej jakości

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów czujnik ruchu Xiaomi cechuje się niewielkimi rozmiarami, przy bardzo dużej czułości i możliwości wykorzystania. Mała bateria CR2450 znajdująca się w zestawie pozwoli na nawet 2 lata ciągłej pracy, bez konieczności wymiany.

Kompatybilność z ekosystemem Xiaomi

Czujnik ruchu Xiaomi jest w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami z ekosystemu Xiaomi. Do działania wymaga on bramy dostępnej w Mi Smart Sensor Set, po sparowaniu z którą możliwości wykorzystania go są nieograniczone. Nie ma najmniejszego problemu, by czujnik uruchamiał światło w pomieszczeniu po wykryciu ruchu lub też wyłączał urządzenia elektroniczne, gdy tego ruchu w domu nie ma. Konfiguracja jest bardzo intuicyjna, a wszystkim zarządza się z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony z systemami Android oraz iOS.

Model
Mi Motion Sensor
Zasilanie
Bateria CR2450
Funkcje
Wykrywanie ruchu, łączność z aplikacją mobilną
Wysokość
32,8 mm
Długość
30 mm
Szerokość
30 mm
Kolor
Biały
Waga
100 g
Dodatkowe informacje
Zasięg wychwytywania: ≤7 m, kąt wychwytywania: ≈170°, czas reakcji: 15 ms
Zawartość zestawu
Czujnik, uchwyt montażowy, instrukcja obsługi, bateria

Podobne produkty

W połączeniu z tą ofertą innych klientów zainteresowały także poniższe produkty!

Xiaomi Mi Smart Power Plug

89,00 zł

Inteligentne gniazdko ścienne, które pozwoli na zdalne zarządzanie dostępem do zasilania dla podłączonych urządzeń. Koniec z obawą o niewyłączone żelazko lub pracujący piekarnik - z poziomu telefonu można bez trudu sprawdzić, czy pobierają one prąd i je wyłączyć!

UWAGA: Gniazdko nie posiada otworu na bolec uziemiający.

Xiaomi Mi Window and Door Sensor

49,00 zł

Inteligentne czujniki na okna i drzwi Xiaomi. Nowoczesny styl sprawi, że czujniki Xiaomi Mi Smart Window and Door Sensor idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Wystarczy nakleić i połączyć z aplikacją, by otrzymywać alarmy o otwartych oknach lub drzwiach!

Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

49,00 zł

Programowalny przycisk Xiaomi Mi Smart Wireless Switch pozwala wygodnie sterować inteligentnymi urządzeniami Xiaomi poprzez naciśnięcie. Dzięki eleganckiej stylistyce przycisk sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

369,00 zł

Inteligentny zestaw czujników Xiaomi Mi Smart Sensor Set, który pozwoli na rozpoczęcie przygody z automatyzacją funkcjonowania Twojego domu. Komplet czujników pozwala na szeroką automatyzację funkcjonowania inteligentnych urządzeń Xiaomi. Dzięki możliwości zarządzania z poziomu aplikacji mobilnej, konfiguracja działania zestawu jest szybka i wygodna, a korzyści płynące z jego instalacji zauważyć można od zaraz.

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.