Xiaomi Mi Window and Door Sensor

Inteligentne czujniki na okna i drzwi Xiaomi. Nowoczesny styl sprawi, że czujniki Xiaomi Mi Smart Window and Door Sensor idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Wystarczy nakleić i połączyć z aplikacją, by otrzymywać alarmy o otwartych oknach lub drzwiach!

49,00 zł z VAT
Ilość

Inteligentny czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor

Inteligentny czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor sprawia, że bezpieczeństwo domu czy mieszkania zostanie przeniesiony na zupełnie nowy poziom. Urządzenie to po podłączeniu z bramką Mi Gateway może wysyłać powiadomienia o aktualnym stanie, w którym się znajduje. Instalacja czujnika jest wyjątkowo prosta i wystarczy chwila, aby móc cieszyć się z jego działania!

Smart home na wyciągnięcie ręki

Xiaomi zadbało, aby Mi Window and Door Sensor został zamknięty w niewielkiej obudowie. Taka wielkość w połączeniu z minimalistycznym wyglądem sprawia, że czujnik idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie, a w wielu miejscach nie będzie nawet zauważony. Konfiguracja Xiaomi Mi Window and Door Sensor odbywa się poprzez aplikację mobilną, która prowadzi użytkownika przez instalację krok po kroku. Smart home bliżej niż myślisz!

Jedno urządzenie i ogrom możliwości

Inteligentny czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor może być wykorzystywany na wiele sposobów w zależności od potrzeb użytkownika. Pełna kompatybilność z ekosystemem Xiaomi sprawia, że sprzęt ten cechuje się naprawdę sporymi możliwościami.

Bezpieczeństwo na nowym poziomie

Czujnik Xiaomi może pracować jako centrum alarmowe. W momencie, gdy Xiaomi Mi Window and Door Sensor wykryje niechciany ruch momentalnie otrzymamy powiadomienie na ekran naszego smartfona. Dodatkowo czujnik może zostać połączony z kamerą IP Xiaomi, która w momencie wykrycia ruchu rozpocznie nagrywanie.

Oświetlenie podążające za twoim krokiem

Połączenie czujnika Mi Window and Door Sensor z inteligentnym oświetleniem Xiaomi sprawia, że po otwarciu drzwi automatycznie zostanie włączone oświetlenie. Dodatkowo wszystko można ustawić tak, aby po wyjściu z mieszkania czy domu wszystkie lampy wyłączały się. Koniec z zastanawianiem się czy wyłączyliśmy światło!

Możliwość automatyzacji pracy innych urządzeń

Inteligentny czujnik Xiaomi może pełnić także rolę włącznika lub wyłącznika innych urządzeń ekosystemu Xiaomi. Mi Window and Door Sensor może zostać połączony między innymi z oczyszczaczem powietrza i w zależności od tego, czy otwarliśmy czy zamknęliśmy okno sterować jego pracą.

Powiadomienia bezpośrednio na ekranie smartfona

Czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor może być także wykorzystany w szafach, komodach, drzwiach przesuwnych czy szufladach. W momencie, gdy czujnik wykryje otwarcie półki momentalnie otrzymamy powiadomienie na nasz smartfon. Dodatkowo montaż czujnika jest niezwykle prosty i nie uszkadza powierzchni!

Wysoka jakość wykonania i trwałość

Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych komponentów sprawia, że czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor został zamknięty w wyjątkowo kompaktowej obudowie. Tym samym możemy umiejscowić go w dosłownie każdym miejscu, a ten przez większość czasu pozostanie niezauważony. Bateria CR1632 pozwala na pracę przez ponad 2 lata. Koniec z niespodziewanym brakiem zasilania!

Możliwość połączenia z ekosystemem Xiaomi

Inteligentny czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor został zaprojektowany tak, aby móc w pełni współpracować z innymi urządzeniami z ekosystemu Xiaomi. Do jego działania potrzebna jest bramka Mi Gateway, która pełni rolę łącznika pomiędzy czujnikiem a naszym smartfonem z dedykowaną aplikacją mobilną. Dodatkowo czujnik może włączać lub wyłączać inne urządzenia Xiaomi!

Model
Mi Window and Door Sensor
Zasilanie
Bateria CR1632
Funkcje
Monitorowanie otwarcia/zamknięcia okna, łączność z aplikacją mobilną
Wysokość
40,8 mm
Długość
20,8 mm
Szerokość
11 mm
Kolor
Biały
Waga
14 g
Zawartość zestawu
Czujniki, instrukcja obsługi, bateria

Podobne produkty

W połączeniu z tą ofertą innych klientów zainteresowały także poniższe produkty!

Xiaomi Mi Smart Power Plug

89,00 zł

Inteligentne gniazdko ścienne, które pozwoli na zdalne zarządzanie dostępem do zasilania dla podłączonych urządzeń. Koniec z obawą o niewyłączone żelazko lub pracujący piekarnik - z poziomu telefonu można bez trudu sprawdzić, czy pobierają one prąd i je wyłączyć!

UWAGA: Gniazdko nie posiada otworu na bolec uziemiający.

Xiaomi Mi Motion Sensor

69,00 zł

Inteligentny czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor powiadomi Cię o nieoczekiwanym ruchu w wybranym pomieszczeniu. Urządzenie można wykorzystać także do tworzenia automatycznych działań w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

49,00 zł

Programowalny przycisk Xiaomi Mi Smart Wireless Switch pozwala wygodnie sterować inteligentnymi urządzeniami Xiaomi poprzez naciśnięcie. Dzięki eleganckiej stylistyce przycisk sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

369,00 zł

Inteligentny zestaw czujników Xiaomi Mi Smart Sensor Set, który pozwoli na rozpoczęcie przygody z automatyzacją funkcjonowania Twojego domu. Komplet czujników pozwala na szeroką automatyzację funkcjonowania inteligentnych urządzeń Xiaomi. Dzięki możliwości zarządzania z poziomu aplikacji mobilnej, konfiguracja działania zestawu jest szybka i wygodna, a korzyści płynące z jego instalacji zauważyć można od zaraz.

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.