Filtruj według

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 399,00 zł

Oświetlenie

Oświetlenie

Aktywne filtry

Mi Motion-Activated Night Light

49,00 zł

Lampka nocna Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light to urządzenie bardzo łatwe w instalacji i niewymagające dodatkowych przewodów zasilających. Szerokie pole widzenia czujnika pozwala na błyskawiczne uruchomienie delikatnego oświetlenia, a wysoka energooszczędność zadba o długi czas pracy bez konieczności wymiany baterii.

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2

199,00 zł

Inteligentna lampka nocna Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 pozwoli cieszyć się naturalnym światłem w dowolnym pomieszczeniu. Specjalnie zaprojektowana obudowa zapewnia wysoką powierzchnię świecenia, a łączność przez WiFi i Bluetooth pozwalają na wygodną obsługę lampy z poziomu smartfona lub poprzez Asystenta Głosowego.

Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp

399,00 zł

Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp to lampa sufitowa o minimalistycznym stylu i ogromnej funkcjonalności. Nowa lampa cechuje się świetną jakością wykonania i certyfikatem odporności na pył IP60. Dzięki możliwości zdalnego sterowania lampą z poziomu aplikacji mobilnej, można wygodnie dostosować temperaturę oraz natężenie światła do nastroju oraz pory dnia.

Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S

169,00 zł

Nowa lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S powstała z myślą o ochronie oczu użytkownika. Zaprojektowana tak, by minimalizować migotanie światła, umożliwia zmianę temperatury i jasności światła. Lampką biurkową Xiaomi można sterować także z poziomu aplikacji mobilnej oraz wydając komendy głosowe dla Asystenta Google / Alexa.

Xiaomi Mi LED Smart Bulb (kolorowa)

89,00 zł

Inteligentna żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb pozwoli na wygodne dostosowanie temperatury i koloru światła do aktualnie wykonywanej pracy. Sterowanie z poziomu aplikacji mobilnej lub Asystenta Głosowego umożliwia także zarządzanie większą ilością źródeł światła.

Xiaomi Mi LED Smart Bulb Essential (kolorowa)

69,00 zł

Inteligentna żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb Essential umożliwia wygodnie dostosować temperaturę oraz kolor światła z poziomu aplikacji mobilnej oraz asystenta głosowego.

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2

54,00 zł

Inteligentna lampka nocna Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light z czujnikiem ruchu i magnetycznym uchwytem pozwoli na jeszcze lepsze dostosowanie nocnego oświetlenia w domu.

Xiaomi Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb

49,00 zł

Inteligentna żarówka Philips ZeeRay Wi-Fi Smart Bulb pozwala na zdalne dostosowanie jasności oraz temperatury światła. Produkt powstały przy współpracy Xiaomi z firmą Philips jest w pełni kompatybilny z aplikacją Mi-Home, Asystentem Google i Alexą, dzięki czemu można sterować światłem zarówno z poziomu aplikacji mobilnej, jak i głosowo.

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus

169,00 zł

Yeelight Lightstrip Plus to pasek z diodami LED, który pozwoli na łatwe i wygodne spersonalizowanie oświetlenia w domu. Dzięki możliwości zdalnego sterowania z poziomu aplikacji mobilnej lub Asystenta Głosowego dostosowanie kolorów do nastroju nie sprawi najmniejszego problemu!

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension

59,00 zł

Zwiększ możliwości oświetleniowe paska Yeelight Lighstrap Plus. Rozszerzenie dodatkową długością pozwala na jeszcze lepsze dostosowanie oświetlenia do pomieszczenia!

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.