Nineboty

Transport w nowej formie

Ninebot to pojazd elektryczny, który zwróci na siebie uwagę na mieście. Jego futurystyczna budowa nie pozwala na zakwalifikowanie go do hulajnóg i deskorolek elektrycznych. Sterowanie odbywa się poprzez balansowanie ciałem, co w pewnym stopniu przypomina jazdę na nartach, lub też z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej na telefony Android oraz iOS.

Ninebot, a inne pojazdy elektryczne

Główną różnicą między Xiaomi Ninebot i pozostałymi pojazdami elektrycznymi jest jego futurystyczna budowa. Duże koła z drążkiem do sterowania przy pomocy balansu nóg pozwalają na jazdę w dowolnym terenie. Zaawansowana technologia z wbudowanym żyroskopem chroni użytkownika przed ewentualną utratą równowagi i pomaga w czasie jazdy. Urządzenie to świetnie sprawdzi się na krótkie dojazdy, a także podczas pracy, w której wymagane jest mieć wolne ręce.

Dla kogo Xiaomi Ninebot?

W przypadku tego pojazdu elektrycznego Xiaomi ograniczenia w zasadzie nie istnieją. Sprawdzi się on zarówno jako urządzenie do rekreacji dla osób początkujących i zaawansowanych, a także jako narzędzie pracy w wielu branżach. Nauka jazdy na Xiaomi Ninebot zajmuje zaledwie kilka minut i już po chwili można cieszyć się z wykorzystywania futurystycznego środka transportu do własnych celów. Dodatkowo dzięki zaawansowanej technologii wykonania, pojemnej baterii i mocnym silnikom pojazd ten świetnie sprawdzi się także jako narzędzie pracy w branżach wideo, logistycznej, ochroniarskiej i nie tylko!

Nie zwlekaj i zamów Xiaomi Ninebot z oficjalnej, polskiej dystrybucji już teraz!

Nineboty

Aktywne filtry

Xiaomi Ninebot S

2 Oceny
1 799,00 zł

Xiaomi Ninebot S to nowoczesny środek elektrycznego transportu osobistego. Dzięki futurystycznemu wyglądowi poruszanie się po okolicy już nigdy nie przejdzie bez echa! Pojazd wyposażony został dwa mocne silniki, które pozwalają rozpędzić się do 17 km/h i bez trudności radzą sobie także z podjazdami pod górę.

Dostępny jest wyłącznie kolor czarny.

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.