Filtruj według

Cena

Cena

  • 149,00 zł - 899,00 zł

Oczyszczacze powietrza

Czyste powietrze w domu z Xiaomi

Odpowiednia jakość powietrza w domu wpływa na komfortowe życie każdego z jego mieszkańców. Z tego też powodu warto zadbać o to, by czystość powietrza w każdym z pomieszczeń była jak najlepsza - zarówno jeśli chodzi o pyłki i kurze, a także o ewentualne zanieczyszczenia, takie jak smog. Dzięki temu mieszkańcy oraz goście będą czerpać jeszcze więcej przyjemności z przebywania w domu.

Oczyszczacze powietrza chronią przed smogiem

Jakość powietrza w polskich miastach często pozostawia sporo do życzenia. Sytuacja jest szczególnie nieciekawa w okresie jesienno zimowym, kiedy ludzie zaczynają korzystać ze starych pieców, szczególnie w bardziej zaludnionych miejscowościach - Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawa. Niejednokrotnie w ciągu roku poziom smogu w największych polskich miastach wielokrotnie przekracza dozwolone normy, a zanieczyszczenia przedostają się do naszych domów i mieszkań. Oczyszczacze powietrza Xiaomi mogą sobie z nimi poradzić, by chronić to co najważniejsze, czyli zdrowie wszystkich domowników!

Koniec z alergiami

Dzięki zaawansowanej technologii oczyszczacze powietrza Xiaomi bez trudu radzą sobie z różnymi pyłkami i kurzami, które bardzo często odpowiadają za wiele alergii u domowników. Dzięki trzystopniowej filtracji mogą one zmniejszyć liczbę alergenów w powietrzu, co może skutkować znaczą poprawą zdrowia i samopoczucia u osób cierpiących na różne alergie.

Oczyszczacze powietrza

Aktywne filtry

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

1 Oceny
499,00 zł

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H to najnowsze urządzenie chińskiego producenta, powstałe z myślą o poprawie jakości powietrza w domu. Dzięki świetnej stylistyce i niewielkim wymiarom oczyszczacz powietrza Xiaomi świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu!

Xiaomi Mi Air Purifier 3H

4 Oceny
699,00 zł

Najnowszy oczyszczacz Xiaomi wyposażony w wyświetlacz i precyzyjne czujniki do pomiaru zanieczyszczeń powietrza. Nowoczesna technologia w połączeniu ze świetną stylistyką sprawi, że oczyszczacz Mi Air Purifier 3H świetnie sprawdzi się w domu oraz firmie.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

2 Oceny
899,00 zł

Xiaomi Mi Air Purifier Pro to najbardziej wydajny z dostępnych na rynku oczyszczaczy powietrza Xiaomi. Laserowy czujnik wykrywa najdrobniejsze zanieczyszczenia, a wysoka wydajność CADR 500 m3/h zapewnia świeże powietrze na powierzchni nawet 60 m2.

Oferty specjalne Dla subskrybentów

Zapisz się do naszego newslettera, by mieć dostęp do ekskluzywnych rabatów! Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.

Błyskawiczna wysyłka

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem lub paczkomatem w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Bezpieczne i szybkie płatności

Za swoje zamówienie zapłacisz błyskawicznie i bezpiecznie przy pomocy przelewów natychmiastowych, kartą lub Google Pay.

Wsparcie techniczne po Polsku

Nie musisz się obawiać o konfigurację - nasi konsultanci chętnie pomogą, jeśli nie poradzisz sobie z obsługą.